Sosyal medya'da takip edin!
X

Tasarımlar

Dekoratif ve portatif süs havuzları üreterek bir ilki gerçekleştirdi

Güncelleme:

Tarih:

Dekoratif ve portatif süs havuzları ile Isparta’da bir Türk girişimci Dünya pazarına açılmaya hazırlanıyor.

Dekoratif ve portatif süs havuzları ile Dünya pazarına açılmaya hazırlanan Isparta’lı bir girişimci birbirinden ilginç konseptleri ile çeşit çeşit modelleri satışa çıkardı.

Dekoratif süs havuzu , iç mekan süs havuzları ve taşınabilir portatif süs havuzu gerek Türkiye’de gerekse de Dünya’da bir ilk olarak seri üretime geçirildi.

SHavuz firması tarafından geliştirilen dekoratif portatif süs havuzları fiyatlarıyla da oldukça şaşırtıyor.

İlginç özelliklere sahip olan ürün kafeteryalarda, kafelerde, hastanelerde, pastanelerde , villalarda ve aklınıza gelebilecek pek çok mekan içerisinde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmış.

Özel kesim aluminyum, ahşap, mermer ve çok fazla çeşidi üzerinde halen ar-ge çalışmalarının devam ettiği ürün farklı renk ve desen alternatifleriyle sunulan ürün için fiyatlar da oldukça uygun.

Fıskiyeler için de tercih yapılabiliyor.Volkan, köpük ya da balon şeklinde alternatifleri mevcut.

İç havuz sızdırmaz özel malzeme ile havuzun ağırlığını artırmayacak şekilde tercih edilmiştir.

60 , 80 , 100 ,120 ve 150 cm çaplı dairesel modelleri de mevcut.

Dikdörtgen modellerin de ölçü alternatifleri şu şekilde; 40x60cm , 50x80cm , 60x100cm , 70x120cm ,  80x150cm

Ürünlerin fiyatları şu şekilde; 100’lük dairesel modellerde fiyatlar 3000 TL’den başlıyor 6000 TL’ye kadar gidiyor.

Dikdörtgen modellerde ise 100’lük alternatifte modeller 3000 TL’den başlıyor 5500 TL’ye kadar gidiyor.

Renkler, modeller, ölçüler hakkında daha detaylı bilgiler ve dekoratif süs havuzu satın almak için +90 850 5323749 numaralı telefondan yetkililere ulaşabilirsiniz.

Devamını oku
Reklam
Yorumları göster

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mimari

Birleşik Arap Emirlikleri’nde 55 katlı körfez manzaralı hotel projesi

Güncelleme:

Tarih:

Hotel tasarımları yatırımcıları için dikkat çekici ve aslında çok bilindik bir kaç tematik unsurdan oluşur.BAE’deki bu hotel projesi de onları barındırıyor.

Hotel tasarımları konusunda başarıya ulaşan ve uluslararası arenada tanındık mimarlık eleştirmenlerinden tam not alan yapılara bakıldığında bazı özelliklerin bariz şekilde öne çıktığı gözlemlenir.

Zengin ülkelerde inşaat yatırımlarının şehir silüetine olan etkilerinden daha çok turistik getirine önem veriliyor desek yanlış olmaz.Tasarımcılarının tek ve yegane çıkış noktası olarak ikonik – dikkat çekici ve salt estetik kaygıyla konsept oluşturdukları yapıların estetik oldukları konusunda şüphe duymuyoruz.

Ancak sürdürülebilirlik ve kent kavramlarına yönelik hassas tutumları içerip içermediğinden çok fazla emin olamıyoruz.

AS + R Design tarafından tasarlanan bu 55 katlı gökdelen hotel projesi körfezin hemen yanında geniş manzarasıyla öne çıkan bir konaklama projesi olmasıyla öne çıkıyor.Tasarımındaki çizgilerin ki yukarıda eskiz fotoğrafından rahatlıkla anlaşılyor adeta bir araba kadar organik ve bir o kadar yumuşak olduğunu söylemeliyiz.

Bütün odaları deniz manzarasından faydalanıyor

270 Derecelik geniş bir açıyla konumlandırıldığından hemen tüm odalarının mimarlarının yoğun çabası neticesinde deniz manzarasından faydalandığını belirtmeliyiz.

Ziyaretçilerini 14 Katlı yüksek sayılabilecek bir atrium’dan içeri alan hotel, enfes geniş körfez manzarasıyla da yatırımcılarının iştahını kabartıyor.

Hotel tasarımlarında sizin dikkat ettiğiniz mimari özellikler neler?

 

Devamını oku

Mimari

Danimarka’lı mimardan papyon şeklinde tiyatro binası tasarımı

Güncelleme:

Tarih:

Bir tiyatro binası mimari tasarım incelemesiyle daha sizlerle birlikte olacağız.Arnavutluk’un Tiren kentinde ulusal tiyatro binası için Danimarka’lı mimarımız papyon’dan esinlendi.

Dünya’nın belki de son bir kaç yıldır en popüler mimarlık yüzlerinden biri haline gelen ve tasarımlarıyla gerçekten şaşırtıcı başarılara imza atan Danimarka’lı Mimar Bjarke Ingels yine çok konuşulacak bir mimari projeye imza attı.

Mimar ve ekibi Arnavutluk ulusal tiyatro binası için Tiren’de bulunan bu alana papyon’dan esinlenerek bina tasarladı.Yapının genel anlamda dış hatları boğum noktası da dahil olmak üzere oldukça dikkat çekici heykelsi bir etkiye sahip.

Tasarımlarında estetik kaygıyı fazlaca gördüğümüz Ingels Group, bu defa sürdürülebilirlik anlamında öne çıkabilecek bir yapı olmamasına karşın formu itibariyle dikkat çekecek bir yapı tasarlamış oldu.

Projenin mimarı Bjarke Ingels Papyon şeklinde tasarladığı tiyatro binası için : ”Tiyatro, ana oditoryum bölümünden birbirine entegre olan iki kütle olarak tasarlandı: biri seyirci için ve biri de sanatçılar için olmak üzere..” dedi.

 

Devamını oku