Sosyal medya'da takip edin!
X

Uncategorized

Mimari Haber Google Play Uygulaması Çıktı

Güncelleme:

Tarih:

Sitemizin Android için uygulması yayına çıkmış bulunmaktadır. Google play uygulamasını indirebilirsiniz. Kolay kullanımı ve sade arayüzü ile uygulamamız sizlerin kullanımını hızlandırmak ve kolaylaştırmak için yaptırılmıştır. Bu uygulamayı play store uygulamanızdan mimari haber yazarak ulaşabilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=mimarihaber.net yada bu adresten ulaşabilirsiniz.

Mimari Haber Google Play Uygulaması Çıktı

İşte detaylar. Mimari haber sitesinde;mimari ile ilgili haberler ,mimari makaleler ,mimari medya ve güncel mimari haberler ,dünyada mimarlık trendi sunan mimarlık portalı. Bu uygulamamız da mimarlığa dair tartışmalar, tasarım örnekleri, szlerin bize gönderdiğiniz kendi tasarımlarınızı sizler için paylaşabileceğimiz büyük bir portal. Yıllardır hizmet verdiğimiz mimarlık sektöründe birbirinden değerli yazar mimarlarımızın sizler için hazırladıkları makaleler de mevcut. Bu uygulama da sadece mimarlık anlamında değil popüler kükltür, sanat, tasarım, faydalı bilgiler ve en önemlisi olan soru-cevap kısmımızla hizmet vermekteyiz. Soru-Cevap kısmında sizler için hazırlanan alanlarda sorularınızı sorup cevaplarınızı bulabilirsiniz. Tasarımlarınızı gönderip büyük kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Cep telefonlarınızdan hızlı bir şekilde güzelce vakit geçirip bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda sizler için büyük bir mimari vakit geçirebileceğiniz sosyal platform.

İşte sizler için hazırlamış olduğumuz Google Play Store da indirilmeyi bekleyen uygulamamızın kısa açıklaması. Sizlerin daha iyi bir hizmet alabilmesini sağlamak için bu uygulamayı geliştirdik. Yakında app store da uygulamamız yayınlanacaktır. App store da uygulamamız yayınlandığı zaman da sizleri bilgilendireceğiz. Uygulamamızı indiren binlerce kişiye binlerce teşekkür ediyoruz. Sizler de MİMARİHABER platformunda daha yakından takip edebilmek ve zaman geçirmek istiyorsanız uygulamamızı biran önce indirmeye başlayabilirsiniz.

Soru-Cevap Bölümü ve Yorumlar

Yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Sizler için özel olarak yazılımını yaptırdığımız soru cevap bölümünde cevabını bulamadığınız soruları anında sorabilirsiniz bizlerde uzman ekibiz sayesinde bu sorularınıza cevapları verebiliriz. Daha iyi bir mimari haber için görüş ve önerilerinizi info@mimarihaber.net adresine gönderebilirsiniz.

Reklam
Yorumları göster

Bir Cevap Yazın

Uncategorized

Profesör Türkmen Tweetleri | Ekonomi Finans Dolar

Güncelleme:

Tarih:

Profesör Türkmen Hakkında

Bu yazımızda sizler için hazırladığımız tweet derlemesi yapacağız şimdi. Profesör Türkmen’in tweelerini sizler için paylaşacağız.Burada yapacağınız yorumlarla katkı sağlaya bilirsiniz. Sizlerde yorum yapıp sesinizi duyurabilirsiniz. Bundan dolayı sizleri için bu tweetlerin bir paylaşım yerini yaptık. Sizler de yorum yaparak katkı sağlayabilirsiniz.

Teorik Fizikçi & Ekonofizikçi – Bilim Türk Kuantum Kürsü Üyesi.

İstanbul, Türkiye
Günlük Tweelerini Paylaşacağız

Profesör Türkmen Ne Dedi?

Erdoğan’ın şu an Merkez Bankası’na giydirmesini şöyle okuyorum; piyasada, faiz karşıtı olduğu herkesçe bilinen Cumhurbaşkanı sebebiyle MB’nin faiz artırımı yapamayacağı algısı yaratılır gün içinde Dolar yükselir ve MB faiz artırır. Tepe ile dip arasında 29 kuruş hazine kâr eder.

Senaryo 1: Faizler yetersiz seviyede artırıldığında piyasa daralması yaşanacak, Dolar’ın aşağı yönlü hareketi sebebiyle dip noktada ucuz Dolar’a talep artacak. Bir süre sonra (3 gün) faiz etkisi sıfır seviyesine inecek. Dolar sert yukarı yönlü hareketine keskin bir dönüş yapacak.

Senaryo 2: Faizler sabit kalırsa yabancı yatırımcının çıkışı hızlanacak. Enflasyon endişesi sebebiyle Dolar’a talep artacak. İthal girdi maliyetleri yükseleceği için maliyet enflasyonu daha sert yükselecek. Tüketim enflasyonu had safhaya ulaşacak. Vatandaş çok zor duruma düşecek.

Senaryo 3: Faiz beklentinin altında artırılacak ama gerekli görüldüğünde tekrarlanacağı yönünde şahin mesaj verilecek. Yatırımcı, MB bağımsızlığına inanacak. Bir süre (1 ay) bu şekilde sürdürülen düzenin sonunda vatandaş çok zor duruma düşecek. Çünkü 2 kez faiz artırılmış olacak.

Senaryo 4: Faizler tek seferde keskin bir şekilde artırılacak. Dövizin ateşi söndürülecek. İthal girdi maliyetlerinde ve dış borç ödemelerinde rahatlık oluşacak. Ekonomi 3 ay yatay seyredecek. Bu süreçte faizleri düşürerek dövizi yatay tutma yöntemi bulunmazsa çöküşe gidilecek.

Senaryo 5: Profesör’ün çözüm yöntemleri dinlenilecek. Filmin sonunda kızla oğlan tam da bu topraklarda evlenip mutlu mesut yaşayacaklar. Çocukları da öyle.

Hissiyatım ve içimden geçen; 500 bp’lik faiz artırımına cesaret edemeyip politika faizinde 225 bp artırım yapacakları yönünde. Tabii umarım böyle bir şey yapmazlar. Dolar’da alım fırsatı yaratmaktan başka bir işe yaramaz. Önceden her faiz artırımında söyledim ve hep haklı çıktım.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “TCMB’nin enflasyon hedeflerinin tuttuğunu hiç görmedim.”

13.09.2018 

Bu sayfamızda profesör türkmen için hazırladığımız bir tweet sayfası buradan yazdıklarını anında paylaşacağız. Sizler de bilgi edinmek istiyorsanız bizim sayfamızı takip edebilirsiniz.

ALINTI:TWİTTER

Devamını oku

Uncategorized

İnşaat Sonrası Ev Temizliği Nasıl Yapılır

Güncelleme:

Tarih:

İnşaat Sonrası Ev Temizliği Nasıl Yapılır Bunun İçin Firmalar

SPOT: Farklı bir konuyla karşınıza çıkıyoruz ve sizlere bugün inşaat sonrası temizlik hakkında detaylı olarak bilgi vermeyi hedefliyoruz.

Farklı bir konuyla karşınıza çıkıyoruz ve sizlere bugün Ankara temizlik şirketleri ve inşaat sonrası temizlik hakkında bilgi vermeyi hedefliyoruz. Piyasada bulunan hangi temizlik şirketinin daha iyi olduğunu ve bu şirketlere nasıl ulaşabileceğinizi bu haberimizde aktarmaya çalışacağız.

Kaliteli Temizlik Hizmeti Veren Firmalar

Ankara temizlik firmaları arasında işini ciddiye alan profesyonel temizlik şirketleri bulunuyor. İşini profesyonel anlamda yapan temizlik şirketleri öncelikle eğitimli personellerle çalışıyorlar. İşinde deneyimli personeller gerek ev temizliği gerekse inşaat sonrası temizlik konusunda çok daha iyi hizmet veriyor. Profesyonel temizlik şirketleri aynı zamanda hijyene önem verirler. Kullanılan temizlik ürünlerinden tüm araç gerece kadar insan sağlığına zararsız malzemeler seçerler. Temizliğin adından anlaşılacağı üzere pürüzsüz bir şekilde yapılması gerekiyor. Temizliğinizi güvenilir ellere ve profesyonel şirketlere yaptırmak istiyorsanız seçiminizi doğru yapmalısınız.

Profesyonel Temizlik Şirketi Nasıl Bulunur?

Ankara içerisinde birçok temizlik şirketi bulunuyor. Bu temizlik şirketlerinin hepsi sözde ”profesyonel ve kaliteli” bir şekilde hizmet veriyor. Peki, Ankara temizlik firmaları arasından güvenilir şirketleri nasıl bulacağız? Bu konuda Google arama motoru imdadımıza yetişiyor ve bizi en doğru sonuçlara ulaştırıyor. Tabi ki en doğru sonuçlara ulaşmak için doğru aramaları yapmamız gerekiyor.

Ankara’da güvenilir bir temizlik şirketi bulmak için Google’ı açıp doğru kelimelerle arama yapmanız yeterli.

”İnşaat sonrası temizlik, yardımcı temizlik personeli, ankara temizlik firmaları listesi, güvenilir temizlik şirketleri” gibi aramaları yaparak en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İşte sizler için bunları en iyi şekilde yapabilecek şekilde bilgilendirme amaçlı yazımızı okudunuz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha iyisini yapabilmek için işimizin başındayız.

Devamını oku
ReklamReklam