Sosyal medya'da takip edin!
X

Uncategorized

İnstagram Beğeni | İnsta Beğeni | İnstagram Beğeni Gönderme | Foto Beğeni

Güncelleme:

Tarih:

İnstagram foto beğeni nasıl gönderilir. İnstagram beğeni siteleri örnekleri. İnstagram hızlı beğeni gönderme. Tüm bunların cevaplarını bulabileceğiniz bu yazımızda sizler de fotoğraf beğenilerinizi artırabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde beğeni yapabileceğiniz sitelerin nasıl olması gerektiğini sizler için paylaşacağız. Bu yazımız sadece beğeni sitelerini sizler için toplamıştır.

İnstagram Beğeni

Bazı siteler vardır bunlara güvenmemeniz gerekmektedir. Özellikle şifre isteyen siteler sizler için sakıncalı olabilir. Bundan dolayı şifre isteyen sitelere girmemelisiniz. Şifre isteyen siteler sizin hesabınızı çalmaya yönelik sitelerdir. Bu siteler de sizin hesap şifrenizi değiştirip hesabınızı çalabilirler. Bundan dolayı bizim önereceğimiz sitelerde hesap girişi yapmamalısınız. En güvenilir beğeni gönderilen siteler ise sadece fotoğraf linkini koyduğunuz sitelerdir. Çünkü linkler sadece giriş yapmaya sağlar. Sizin bilgilerinizi bilemezler. Bundan dolayı yaptığınız bu beğeniler de sizin instagram şifrenizi öğrenme gibi bir durumları söz konusu değildir. Sizin attığınız her fotoğrafın aslında bir linki mevcut. Bundan dolayı fotoğrafınızın sadece linkine gönderilen beğeniler işe yarar ve zararsızdır. Ancak bazı panellerde kötü içerikleri engellemeniz gerekebilir. Yani telefondan veya bilgisayardan gönderdiğiniz instagram beğeni fotoğraf linkine göndermeniz gerekmektedir.

İnsta beğeni adreslerini kolaylıkla internetten bulabilirsiniz. Google aracılığıyla bir çok site vardır. Ancak yazıda da belirttiğimiz gibi insta beğeni gönderme şifre kullanıcı adı vermeden olmalıdır. İnstagram beğeni gönderirken kullanıcı adı ve şifre girdiğiniz siteleri engelleyebilirsiniz. Bundan dolayı insta beğeni siteleri sizin hesaplarınızı çalabilirler. Foto beğeni göndermek istediğiniz linki kullanıcı adınız olmadan göndermeniz gerekmektedir.

İnstagram Beğeni Gönderme

İnstagram beğeni göndermek yazıda da bahsettiğimiz gibi çok zor bir işlem değildir. Ancak istagram beğenisi gönderdiğiniz zaman yabancı hesaplardan beğeni gelebilir. Bundan dolayı sizlerin de yapması gereken bunlara dikkat etmek. Gönderdiğiniz beğenileri kontrol edip kimlerin beğendiğine bakabilirsiniz insta beğeni linklerden gönderip kullanıcı paneli olan yerlere girmeniz kesinlikle tavsiye edilmemektedir. İnsta foto beğeni adreslerini Google dan aratarak bulabilirsiniz.

Kesin instagram beğeni adresleri için bir çok uygulamada mevcut fakat uygulamaların bir çoğu sahte ve işe yaramamakta. Bunlardan dolay fazla vakit kaybetmeden link verebileceğiniz insta beğeni sitelerine girmeniz daha sağlıklı olacaktır. İnstagram beğeni için sizlere hazırladığımız bu içeriğimizde bilgi amaçlıdır. Her hangi bir site linki vs. vermiyoruz. İnternetten en doğru siteleri bulabilirsiniz.

Reklam
Yorumları göster

Bir Cevap Yazın

Uncategorized

Mimari Haber Google Play Uygulaması Çıktı

Güncelleme:

Tarih:

Yazar

Sitemizin Android için uygulması yayına çıkmış bulunmaktadır. Google play uygulamasını indirebilirsiniz. Kolay kullanımı ve sade arayüzü ile uygulamamız sizlerin kullanımını hızlandırmak ve kolaylaştırmak için yaptırılmıştır. Bu uygulamayı play store uygulamanızdan mimari haber yazarak ulaşabilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=mimarihaber.net yada bu adresten ulaşabilirsiniz.

Mimari Haber Google Play Uygulaması Çıktı

İşte detaylar. Mimari haber sitesinde;mimari ile ilgili haberler ,mimari makaleler ,mimari medya ve güncel mimari haberler ,dünyada mimarlık trendi sunan mimarlık portalı. Bu uygulamamız da mimarlığa dair tartışmalar, tasarım örnekleri, szlerin bize gönderdiğiniz kendi tasarımlarınızı sizler için paylaşabileceğimiz büyük bir portal. Yıllardır hizmet verdiğimiz mimarlık sektöründe birbirinden değerli yazar mimarlarımızın sizler için hazırladıkları makaleler de mevcut. Bu uygulama da sadece mimarlık anlamında değil popüler kükltür, sanat, tasarım, faydalı bilgiler ve en önemlisi olan soru-cevap kısmımızla hizmet vermekteyiz. Soru-Cevap kısmında sizler için hazırlanan alanlarda sorularınızı sorup cevaplarınızı bulabilirsiniz. Tasarımlarınızı gönderip büyük kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Cep telefonlarınızdan hızlı bir şekilde güzelce vakit geçirip bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda sizler için büyük bir mimari vakit geçirebileceğiniz sosyal platform.

İşte sizler için hazırlamış olduğumuz Google Play Store da indirilmeyi bekleyen uygulamamızın kısa açıklaması. Sizlerin daha iyi bir hizmet alabilmesini sağlamak için bu uygulamayı geliştirdik. Yakında app store da uygulamamız yayınlanacaktır. App store da uygulamamız yayınlandığı zaman da sizleri bilgilendireceğiz. Uygulamamızı indiren binlerce kişiye binlerce teşekkür ediyoruz. Sizler de MİMARİHABER platformunda daha yakından takip edebilmek ve zaman geçirmek istiyorsanız uygulamamızı biran önce indirmeye başlayabilirsiniz.

Soru-Cevap Bölümü ve Yorumlar

Yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Sizler için özel olarak yazılımını yaptırdığımız soru cevap bölümünde cevabını bulamadığınız soruları anında sorabilirsiniz bizlerde uzman ekibiz sayesinde bu sorularınıza cevapları verebiliriz. Daha iyi bir mimari haber için görüş ve önerilerinizi info@mimarihaber.net adresine gönderebilirsiniz.

Devamını oku

Uncategorized

Profesör Türkmen Tweetleri | Ekonomi Finans Dolar

Güncelleme:

Tarih:

Profesör Türkmen Hakkında

Bu yazımızda sizler için hazırladığımız tweet derlemesi yapacağız şimdi. Profesör Türkmen’in tweelerini sizler için paylaşacağız.Burada yapacağınız yorumlarla katkı sağlaya bilirsiniz. Sizlerde yorum yapıp sesinizi duyurabilirsiniz. Bundan dolayı sizleri için bu tweetlerin bir paylaşım yerini yaptık. Sizler de yorum yaparak katkı sağlayabilirsiniz.

Teorik Fizikçi & Ekonofizikçi – Bilim Türk Kuantum Kürsü Üyesi.

İstanbul, Türkiye
Günlük Tweelerini Paylaşacağız

Profesör Türkmen Ne Dedi?

Erdoğan’ın şu an Merkez Bankası’na giydirmesini şöyle okuyorum; piyasada, faiz karşıtı olduğu herkesçe bilinen Cumhurbaşkanı sebebiyle MB’nin faiz artırımı yapamayacağı algısı yaratılır gün içinde Dolar yükselir ve MB faiz artırır. Tepe ile dip arasında 29 kuruş hazine kâr eder.

Senaryo 1: Faizler yetersiz seviyede artırıldığında piyasa daralması yaşanacak, Dolar’ın aşağı yönlü hareketi sebebiyle dip noktada ucuz Dolar’a talep artacak. Bir süre sonra (3 gün) faiz etkisi sıfır seviyesine inecek. Dolar sert yukarı yönlü hareketine keskin bir dönüş yapacak.

Senaryo 2: Faizler sabit kalırsa yabancı yatırımcının çıkışı hızlanacak. Enflasyon endişesi sebebiyle Dolar’a talep artacak. İthal girdi maliyetleri yükseleceği için maliyet enflasyonu daha sert yükselecek. Tüketim enflasyonu had safhaya ulaşacak. Vatandaş çok zor duruma düşecek.

Senaryo 3: Faiz beklentinin altında artırılacak ama gerekli görüldüğünde tekrarlanacağı yönünde şahin mesaj verilecek. Yatırımcı, MB bağımsızlığına inanacak. Bir süre (1 ay) bu şekilde sürdürülen düzenin sonunda vatandaş çok zor duruma düşecek. Çünkü 2 kez faiz artırılmış olacak.

Senaryo 4: Faizler tek seferde keskin bir şekilde artırılacak. Dövizin ateşi söndürülecek. İthal girdi maliyetlerinde ve dış borç ödemelerinde rahatlık oluşacak. Ekonomi 3 ay yatay seyredecek. Bu süreçte faizleri düşürerek dövizi yatay tutma yöntemi bulunmazsa çöküşe gidilecek.

Senaryo 5: Profesör’ün çözüm yöntemleri dinlenilecek. Filmin sonunda kızla oğlan tam da bu topraklarda evlenip mutlu mesut yaşayacaklar. Çocukları da öyle.

Hissiyatım ve içimden geçen; 500 bp’lik faiz artırımına cesaret edemeyip politika faizinde 225 bp artırım yapacakları yönünde. Tabii umarım böyle bir şey yapmazlar. Dolar’da alım fırsatı yaratmaktan başka bir işe yaramaz. Önceden her faiz artırımında söyledim ve hep haklı çıktım.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “TCMB’nin enflasyon hedeflerinin tuttuğunu hiç görmedim.”

13.09.2018 

Bu sayfamızda profesör türkmen için hazırladığımız bir tweet sayfası buradan yazdıklarını anında paylaşacağız. Sizler de bilgi edinmek istiyorsanız bizim sayfamızı takip edebilirsiniz.

ALINTI:TWİTTER

Devamını oku
ReklamReklam