Sosyal medya'da takip edin!
X

Kurumsal

Mimarihaber.net HAKKINDA

Mimarihaber.net sitesi Türkiye’nin en popüler ve en çok ziyaret edilen sektörel haber sitelerinden biri olup, her geçen gün genişleyen bir aileye dönüşmektedir.

Mimarlık alanına ilgi duyan her kesimden insana hitap eden ve bunun yanında sektör profesyonelleri, öğrenciler, kreatif sanat – mimari tasarım örnekleri odaklı içerikleri ile mimarlık, yapı, inşaat dünyasından haberleri özgün yorumlarımız ile paylaşıyoruz.

Mimarihaber sitesinde yer alan yazılarımızın , haberlerimizin çok büyük bir kısmının Türkiye’nin önde gelen dijital ve basılı yayın organlarında da kaynak gösterilerek kullanıldığına pek çok kez şahit olduk.

Severek, çok büyük bir keyifle paylaştığımız içeriklerimizi özenle servis ediyoruz.Diğer bilgilerimiz için künye sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Gün içerisinde internet kullanmaya vakti olmayan ziyaretçilerimiz ve sektörü daha yakından sıcağı sıcağına takip etmek isteyenler için ücretsiz e-bülten aboneliği sayfası üzerinden e-posta adresiniz ile kayıt olabilirsiniz.

YAZARLARIMIZ

Büyük bir tutkuyla oluşturduğumuz içeriklerimiz alanında uzman ve işini severek yapan hobi sahibi yazarlarımız tarafından paylaşılmaktadır.Ulusal ve uluslararası pek çok kaynaktan dikkatle seçilen içeriklerin mimarihaber.net yayın anlayışı ile bütünleştirilerek sunulması hususuna da özenle eğiliyoruz.

YAZAR OLMAK İSTİYORUM

Siz de mimarihaber‘de devamlı olarak yazılarınız ve görüşleriniz ile yer alarak daha geniş kitlelere ulaşmak istiyorsanız yazar olmak istiyorum sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

GÖNDERİN PAYLAŞALIM

Tasarımlarınızı, projelerinizi, görsel sanatlar alanından kreatif üretimlerinizi mimarihaber.net’te ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Bunun için tasarımınızı gönderin sayfası üzerinden tasarımınız ile ilgili bilgileri doldurmanız yeterli. Ayrıca sektörel girişimleriniz için de editörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Basın bültenleri, etkinlik duyuruları ve sektöre dair fikirlerinizi de aşağıdaki iletişim kanalları üzerinden ulaştırırsanız paylaşabiliriz.Bununla ilgili daha fazla bilgiye konuk yazarlık sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Sosyal sorumluluk projelerinizi de büyük bir keyifle mimarihaber.net’te paylaşmaktan gurur duyarız.

ALINTI ŞARTLARI

Mimarihaber.net‘te yer alan içerikler lisanslı ve Türkiye Cumhuriyeti Fikir Sanat Eserleri Kanunu Uyarınca telif içermekte olup, DMCA (Digital Millennium Copyright Act) koruması altındadır.Mimarihaber.net bilginin özgürlüğünden yana bir yayın politikasına sahip olup içeriklerimizi kaynak göstererek, değiştirmeden ve aktif link vermek koşuluyla sitenizde paylaşabilirsiniz.Aksi halde içeriğin kaynak gösterilmeden kullanıldığının tespit edildiğinde gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

REKLAM & İŞBİRLİKLERİ

Mimarihaber.net‘te reklam ve sponsorluk hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.Reklam politikamız kullanıcılarımızı kesinlikle rahatsız etmeyecek ve içeriğin önüne geçmeyecek şekilde planlanmaktadır.

Sektörel etkinlikler, buluşmalar, konferanslar , söyleşiler ve benzeri faaliyetler konusunda medya sponsorunuz olabiliriz.Bunun için etkinlik editörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

BİZİ SOSYAL MEDYA’DAN DA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Sosyal medya hesaplarımızı ; İçeriklerimizi , son dakika gelişmelerini, sektörel etkinlikleri sizlere duyurmak ve zaman zaman eğlenceli paylaşımlar için kullandığımız facebook , twitter , instagram , linkedn ve youtube kanalımızı  takip edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Mimarihaber.net editörleriyle iletişime geçmek ve çeşitli soru-görüşlerinizi bizimle paylaşmak için info[ at]mimarihaber.net yada mimarihabernet[at]gmail.com adreslerini de kullanabilirsiniz.En kısa sürede yeniden sizinle irtibata geçilecektir.Ayrıca telif ihlali, düzeltme talepleri ve diğer önerilerinizi de buradan ulaştırabilirsiniz.

 

ReklamReklam